צוות ה׳מומחים בחיוכים׳

ד״ר חיים עזריאל

רפואת שיניים כללית ואסתטיקה דנטלית

בוגר בית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת NYU', ניו יורק ארצות הברית שם למד על שיטות הטיפול המתקדמות ביותר עם מטופלים החוששים מטיפולי שיניים, זאת באמצעות שיטות להרגעה ונוחות המטופל. בנוסף לטיפולים כלליים, ד״ר עזריאל מנוסה מאוד בשדרוגים אסתטיים וטיפולים למראה חיוך טבעי ומושלם.

ד״ר עומר פלייסיג

אורתודונט מומחה ליישור שיניים

סיים את לימודי רפואת השיניים בהצטיינות בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. את הההתמחות באורתודונטיה סיים במחלקה לאורתודונטיה של הפקולטה לרפואת שיניים והדסה בירושלים ומאז, חבר חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל. במקביל לעבודתו כאורתודונט, אני מדריך סטודנטים לרפואת שיניים ומתמחים של המחלקה לאורתודונטיה.

ד״ר אמיר לביב

מומחה בכירורגיה פה ולסתות

רופא בכיר ביחידה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי (איכילוב) בתל-אביב. ד"ר לביב סיים לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב בשנת 2004. עם סיום הלימודים עבד כרופא שיניים במרפאות פרטיות ובמרפאות קופת חולים, עד קבלתו להתמחות בתחום כירורגיה פה ולסתות בבית החולים הדסה עין כרם, אותה ביצע בין השנים 2007-2012. בשנת 2012 קיבל תואר מומחה לכירורגיה פה ולסתות.

ד״ר איתי נודל

רופא שיניים שילדים אוהבים

בוגר האוניברסיטה העברית והדסה , בוגר מסגרת הAGPP במחלקת שיקום באוניברסיטה העברית ומתמחה באורתודונטיה במסגרת אוניברסיטת תל אביב. בעל כשרון מיוחד עם ילדים ומצויין בהבנה של הרגשות הילדים לקראת ובזמן טיפול השיניים ומשלב הפעלות שמסייעות לילד לצלוח את טיפול השיניים בצורה הטובה ביותר.

ד״ר ארנון גרוסמן

מומחה בפריודונטיה, מחלות חניכיים

סיים התמחותו ואת לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית – הדסה עין כרם. פעילותו הקלינית של ד"ר גרוסמן מתמקדת בטיפול במחלות חניכיים ותחזוקתן, התקנת שתלים דנטליים, בניית עצם וכירורגיה סביב שיניים ושתלים דנטליים

ד״ר מיכאל אטינגר

רופא שיניים כללי ולשיקום הפה

בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה, חבר המחלקה לשיקום הפה של הפקולטה לרפואת שיניים וחבר האיגוד לשיקום הפה. ד"ר אטינגר מנוסה במגוון רחב של טיפולי שיניים בינהם טיפולי שורש וטיפול משקם באמצעות מיקרוסקופ טיפולי וציוד סריקה חריטה מתקדם (CAD/CAM), שמאפשר לקצר את זמני ההמתנה לשיקום ולהגביר את הדיוק והאסתטיקה שלו.

ד״ר נתנאל מורדקוביץ׳

רופא שיניים כללי

סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית – הדסה עין כרם. 

גלילה למעלה

אתם קרובים להכיר סטנדרט חדש ברפואת שיניים

לשיחת ייעוץ ללא עלות:

072-394-1436

לשיחת ייעוץ ללא עלות:

או השאירו פרטים ונציגנו ישוחח עימך על כל הפרטים